نرم افزار حسابداری اتوماتیک فروشگاهی ، خدماتی ، پیمانکاری و تولیدی حسابیس

برنامه حسابداری پیمانکاری

پکیج‌های حسابیس

برنامه حسابداری مخصوص پیمانکاری علاوه بر داشتن کلیه خصوصیات پکیج‌های خدماتی و فروشگاهی دارای فرایندی اضافه است که تمامی پروژه‌های پیمانکاران را کنترل، مدیریت و حسابرسی می‌کند.

همانطور که در تصویر انتهای متن مشخص است ابتدا یک پروژه یا خط تولید تعریف میشود و نام مسوول پروژه و تنظیم کننده فاکتور مشخص میشود.

مراحل تولید یا کنترل پروژه

در صفحه دوم مواد ارسالی به خط تولید معلوم می‌شود. ارسال مواد به خط تولید برای هر خط تاریخ و ساعت جداگانه دارد تا بعدا در دفتر حساب کالاها تحت تاریخ های متفاوت به عنوان تراکنش صادره لیست شوند.

در صفحه سوم ، خدماتی که طی اجرای پروژه دریافت میشود به همراه نام دهنده خدمات درج می‌شود. گردش حساب این تراکنش در دفتر حساب اشخاص از برنامه حسابداری پیمانکاری و دفتر حساب خدمات دریافتی لیست میشود و در گزارشات حسابداری برنامه فهرست می‌شوند.

در صفحه چهارم حقوق تسهیم‌شده کارکنان و کارمندانی که در پروژه فعالیت داشته‌اند ثبت می‌شود. طرف مقابل حساب اشخاص هزینه حقوق است که در دفتر حساب هزینه‌ها نمایان خواهد شد.

در صفحه پنجم اگر کالایی از خط تولید برگشت خورده باشد، تحت عنوان برگشت مواد ثبت می‌شود. این تراکنش نوعی تراکتش وارده با فی تمام‌شده است و در دفتر حساب کالاها از برنامه حسابداری پیمانکاری مشخص می‌شود.

در صفحه ششم محصولات فهرست میشود و بهای تمام‌شده آنها ثبت می‌گردد. حسابیس به صورت پیش فرض قیمتی برای  بهای تمام شده تولید پیشنهاد می‌کند. اما صفحه را باز می‌گذارد تا شما طبق محاسبات خودتان نیز قدرت ثبت قیمت تمام‌شده تولید را داشته باشید. با مشخص شدن بهای کاردکس و سایر المان‌های ارسالی و دریافتی از این پروژه یا خط تولید، گزارشات اتوماتیک دوبل حسابداری تشکیل میشود. و سود و زیان یا مانده حساب‌ها مشخص می‌شود.

مثل همین صفحات در فهرست خطوط تولید نیز وجود دارد. از آنجایی که صفحه فهرست‌ها در برنامه حسابداری پیمانکاری حسابیس در محیطی همانند اکسل طراحی میشود و قابلیت فیلترینگ سریع بر حسب تاریخ ، ستون و جستجوهای مختلف را دارد، وجود این شش صفحه در فهرست‌ها کار گزارشگیری و دلخواه‌سازی را بسیار راحت می‌کند.

پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با این برنامه فهرست مطالب حسابیس را مطالعه فرمائید.

 

» نحوه مشاهده دمو و خرید برنامه حسابداری پیمانکاری

برای خرید یا مشاهده‌ی دموی برنامه با ما تماس بگیرید. کارشناسان شرکت اشراق رایانه برنامه را به صورت آنلاین یا حضوری برای شما به نمایش خواهند گذاشت.

پاسخگویی به شما مشتریان محترم وظیفه ماست، لطفا با خیال راحت برای پرسش پیرامون برنامه حسابداری پیمانکاری و سایر پکیج‌های حسابیس با ما تماس بگیرید.